„Uzdrowisko Busko-Zdrój” S. A. poszukuje kandydata na stanowisko LEKARZA/LEKARZA DYŻURNEGO  ZE SPECJALIZACJĄ LUB W TRAKCIE SPECJALIZACJI DO PRACY W ODDZIAŁACH:

  • REHABILITACJI KARDIOLOGICZNEJ;
  • REHABILITACJI NEUROLOGICZNEJ,
  • REHABILITACJI OGÓLNOUSTROJOWEJ,
  • ORTOPEDII DZIECIĘCEJ
  • SANATORYJNYCH,

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie procesu diagnostyczno-leczniczego pacjentów,
  • Ustalanie programu leczenia i rehabilitacji,
  • Zlecanie badań oraz zabiegów leczniczych,
  • Udzielanie porad lekarskich
  • Przydzielanie zadań do wykonania na poszczególnych stanowiska pracy,
  • Przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji
  • Wykonywanie innych czynności związanych ze stanowiskiem pracy

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie medyczne
  • Aktywne prawo wykonywania zawodu
  • Mile widziana specjalizacja: chorób wewnętrznych: kardiologii; reumatologii; neurologii; rehabilitacji medycznej; balneologii
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole
  • Rzetelna praca i zaangażowanie

Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest „Uzdrowisko Busko-Zdrój” S.A. z siedzibą w Busku-Zdroju ul. Rzewuskiego  1.

Multimedia
Zapraszamy do obejrzenia ostatnich materiałów video