Aktualności

Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. zaprasza na VII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Krystiana Tkaczewskiego. W konkursie wystąpią artyści z Chin, Japonii, Kanady, Korei Południowej, Polski, Ukrainy, USA. Zapraszamy codziennie do Sali Koncertowej Sanatorium Marconi na przesłuchania konkursowe oraz koncert finałowy 29 lipca 2022 o godzi. 19:00.

Kolejne dwa dni Festiwalu należały do Pań. Na scenie Sanatorium Marconi zaprezentowały się wybitne pianistki: Aleksandra Dąbek z Polski, Ka Yuk Rose Yam z Hong Kongu, Šviesė Čepliauskaitė z Litwy oraz Shoko Kusuhara z Japonii.

Od wtorku 19 lipca do niedzieli 24 lipca buski kurort rozbrzmiewa muzyką Fryderyka Chopina i wielu innych wybitnych kompozytorów. Za nami dwa dni Festiwalu, a to jeszcze nie koniec emocji i  doskonałych koncertów fortepianowych.

Co roku w lecie buski kurort staje się miejscem spotkania z muzyką klasyczną. Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. już dwudziesty siódmy raz ma przyjemność organizować Międzynarodowy Festiwal „Lato z Chopinem” im. Barbary Hesse-Bukowskiej. Koncerty odbywające się w Sanatorium „Marconi” pozwalają spotkać się miłośnikom muzyki klasycznej z wybitnymi wykonaniami dzieł Fryderyka Chopina i innych znanych kompozytorów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili na Facebook'u.
Znajdą tu Państwo informacje o bieżących wydarzeniach w Uzdrowisku.

Profile obiektów Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A.

Multimedia
Zapraszamy do obejrzenia ostatnich materiałów video